Kde jsem: Katalog > Dětské zboží, hračky > Modely > RC Lodě a ponorky >

REELY SharCon - stavebnice RC model

REELY SharCon - stavebnice RC model

Cena produktu REELY SharCon - stavebnice RC model není známa.

 

Popis produktu REELY SharCon - stavebnice RC model: REELY ponorka SharCon - stavebnice RC model Model ponorky provádí dynamickou plavbu na hladině i pod hladinou. To znamená, že při pomalé rychlosti zůstane nejprve ponorka na hladině, při zvýšení s... > více informací


REELY SharCon - stavebnice RC model - popis

nahoru

REELY ponorka SharCon - stavebnice RC model Model ponorky provádí dynamickou plavbu na hladině i pod hladinou. To znamená, že při pomalé rychlosti zůstane nejprve ponorka na hladině, při zvýšení se automaticky potopí. Při nedostatečném napětí akumulátoru, se ponorka automaticky vynoří na hladinu. K řízení této ponorky postačí 2-kanálové dálkové bezdrátové ovládání pro směrové kormidlo a motorek ponorky. S 3-kanálovým dálkovým ovládáním dosáhnete cíleného řízení automatiky regulace hloubky ponoru (hloubkového kormidla). Tímto způsobem se bude ponorka moci rychleji pohybovat na hladině nebo se bude rychleji potápět. Vybavení: * Tlustostěnný tubus z umělé hmoty s vodotěsným uzávěrem * Vysunutelná deska pro přijímač * Mechanická regulace hloubky ponoru * Utěsnění od vnějšího prostoru pomocí zvrásněné kůže * Vzadu zařízení křížového kormidla * Lodní hřídel s ozubeným kolem a lodním šroubem se 3 listy Technická data: * Výtlak: 4100 g * Provedení: Stavebnice * Rozměry (d x š x v): 900 x 100 x 320 mm Rozsah dodávky: * Stavebnice ponorky s nutností objednat regulátor, akumulátor a RC.

Výrobce Ostatní

Další kategorie

Bylo pro vás vyhledání nejlevnějších cen u produktu REELY SharCon - stavebnice RC model užitečné? Najdeme vám nejlevnější ceny jakéhokoliv zboží. Například nejlevnější Drony nebo RC modely letadel, RC Auta, Modelářské akumulátory.

Nejlevnější REELY SharCon - stavebnice RC model akční ceny - Levné REELY SharCon - stavebnice RC model

Výsledky porovnání cen v internetových obchodech: Nejlevnější REELY SharCon - stavebnice RC model stojí 0 Kč.

Portál HLEDEJCENY.cz vyhledává a porovnává produkty dle mnoha parametrů. Nejlevnější REELY SharCon - stavebnice RC model najdete u nás.

Akční ceny, nejlepší ceny, porovnání cen, srovnání cen a slevy v kategorii RC Lodě a ponorky.